BRAVO: rukometaši Gospića i dalje neporaženi na vrhu ljestvice

Objavljeno: 06/11/2022

GOSPIĆ- U susretu šestog kola druge hrvatske rukometne lige, skupina zapad rukometaši Gospića pobijedili su ekipu Mornar Dramalj-Crikvenica rezultatom 34:32. Bila je to vrlo izjednačena utakmica, gosti su od početnih 1:0 imali prednost sve do 37.minute kada Gospićani konačno prvi put imaju prednost. Povremeno je prednost gostiju u prvom poluvremenu bila i četiri gola.  Imali su gosti prednost i sredinom drugog poluvremena, ipak Gospićani se uspijevaju pribrati i osvajaju važna dva boda. Opet je najučinkovitiji kod Gospića bio Šime Markić s 12 golova, Kristijan Cvjetković je zabio šest, a Matej Suknaić pet golova. Gospić je nakon šest kola na vrhu ljestvice s omjerom 6:0. Pred Gospićanima je novi susret 12.studenoga kada gostuju kod jake ekipe Buje 53.