BRAVO: Rukometašice Gospića pobijedile za oproštaj od svoje publike na kraju prve seniorske sezone

Objavljeno: 24/04/2024

GOSPIĆ- U susretu 13.kola treće hrvatske rukometne lige,  skupina zapad,  rukometašice Gospića pobijedile su Ogulin rezultatom 32:30. Najučinkovitija u ovoj pobjedi bila je Lara Dumičić s devet golova, Anja Rukavina zabila je sedam golova, a Marta Šulentić četiri. Iako je početak susreta najavljivao da bi Gospićanke mogle ostvariti uvjerljivu pobjedu,  na kraju nije bilo tako. Naime, naše su rukometašice u 37.minuti vodile devet razlike, ali u 57. je bilo izjednačeno. Ipak s dva gola u posljednjim minutama odnose važnu pobjedu. Gospić je sada četvrti na ljestvici s 16 osvojenih bodova. Na tom mjestu će i ostati jer je do kraja sezone ostalo još jedno kolo, u subotu će naše rukometašice na gostovanje u Senj. Senia je jedno mjesto i šest bodova iza Gospića pa će sama utakmica rezultatski biti nebitna.