Košarkašicama Gospića pobjeda protiv Otočca u ličkom derbiju

Objavljeno: 12/12/2022

GOSPIĆ- U Otočcu je odigrano je sedmo kolo prve ženske košarkaške lige,  skupina B između  Otočca i   Gospića. Slavile su gošće iz Gospića rezultatom  45:59 (13:10,10:13,3:13,19:23) Kako je vrijeme bilo snježno i hladno čini se da je   gospićankama trebala prva četvrtina da se zagriju i okrenu igru u svoju korist. Na poluvremenu su gospićanke izjednačile rezultat i već u trećoj četvrtini zavladale terenom te povele deset koševa razlike ,zadnju četvrtinu su uz potpunu dominaciju na parketu završile s plus 14 koševa. Čestitke curama na borbenosti i ustrajnosti tijekom cijele utakmice. S najviše koševa u ekipi ŽKK Gospić istakle su se: Karla Milković 15,Lara Zeba 13, Borna Benković 11,Nika Maras 10 i Narija Kolačević 6.