RK Gospić pobjeđuje, pao i Rovinj, Mate Pavelić zabio 12 golova!!!

Objavljeno: 02/04/2019

GOSPIĆ- Seniori Rukometnog kluba „Gospić“ su u nedjelju, 31. ožujka 2019. godine, otputovali u Rovinj gdje su odigrali utakmicu 17. kola III HRL zapad i ostvarili novu pobjedu.

Od samog početka utakmice je u ekipi bila vidljiva doza nervoze i blagog manjka samopouzdanja što su domaćini iskoristili povevši 10:5. Kako su minute odmicale tako su Gospićani lovili sve bolji ritam i do poluvremena zaostatak smanjili na dva pogotka (12:14). Nešto lošiji ulazak u drugo poluvrijeme ponovno je domaćinu donio 3-4 gola prednosti. Pri rezultatu 24:20 (15. minuta prije kraja utakmice) rukometaši Gospića ulaze u pozitivan ritam koji im je donio dodatnu energiju. S čak 11 postignutih pogodaka u posljednjih 12 minuta utakmice sustižu rezultat, prelaze u vodstvo i ostvaruju pobjedu 30:28.

Napadački najraspoloženiji u redovima Gospićana su bili Pavelić s 12, Starčević J. sa 7, te Kovačević, Starčević I. i Milković s po 3 pogotka. Vratari Kolačević i Stipetić su također bili na zavidnoj razini.