Rukometaši Gospića pobijedili direktnog protivnika za prvo mjesto

Objavljeno: 23/10/2022

GOSPIĆ- U derby susretu četvrtog kola druge rukometne lige zapad rukometaši Gospića bili su bolji od ekipe Dubovac-Gaza rezultatom 29:28. Bio je to izjednačen susret u kojem su prednost imale obje ekipe, najuvjerljiviju prednost ipak su imali gosti koji su u 35.minuti vodili s četiri gola prednosti. No, domaćini, Gospićani nisu dozvolili da im Karlovčani uzmu bodove, te su uspjeli izjednačiti, a u 48.minuti i povesti, te na kraju pobijediti. Učinkovitiji od svih kod Gospićana su bili Cvjetković s 11 i Jelić s 10 golova. Sada je, nakon četiri kola, Gospić ostao usamljen na vrhu ljestvice s maksimalnim učinkom. U sljedećem kolu, u subotu, Gospić će u goste ekipi Zamet dva koja je do sada ostvarila jednu pobjedu uz tri poraza.