U pripremnom susretu rukometaši Gospića nadigrali Senj

Objavljeno: 21/09/2021

GOSPIĆ- Nova pripremna utakmica, osma po redu, bila je ona protiv RK Senj. U subotu, 18. rujna 2021. godine, u Gradskoj sportskoj dvorani u Gospiću s početkom u 20,30 sati za protivnika su rukometaši Gospića imali još jednu ekipu protiv koje će ih u sezoni 2021./2022. u 1. HRL jug čekati ligaški susreti.

Odličan ulaz u susret unatoč izostanku Suknaića, Markića, Bilića i Žugaja veoma brzo je donio vodstvo 3:0 i 6:2. Vrlo dobro je u tim trenucima djelovala obrana, a raznovrstan napad sa osam različitih strijelaca u prvom poluvremenu donio je domaćinu i vodstvo od 5 pogodaka razlike (12:7). Između 20. i 30. minute utakmice trener Pavelić napravio je brojne rotacije koje su omogućile gostima iz Senja priključak na 13:13, 14:14 na bi na odmor otišli pri vodstvu 16:14.

Ozbiljan pristup od prve sekunde nastavka ubrzo je već u 34. minuti pogotcima Sakića, Udiljka, Jelića, Petrovića i Dželalije donio 6 golova prednosti (21:15). Utakmica je do samoga kraja bila u ritmu vodstva Gospićana od 3-5 pogodaka razlike da bi semafor u konačnici pokazivao pobjedu 33:30.

RK GOSPIĆ – RK SENJ 33:30 (16:14) – Petrović (6), Dželalija (5), Udiljak (5), Matulović (3), Sakić (3), Jelić (3), Maras (3), Seferagić (2), Antić (1), Čović (1), Kovačević (1)