BRAVO: Dvije pobjede gospićkih mladih košarkašica u dva susreta u Puli

Objavljeno: 14/02/2022

GOSPIĆ- Odigrane su dvije utakmice između domaćina ŽŽK Pula i ŽKK Gospić. U prvoj je utakmici odigrano prvo kolo mlađih kadetkinja navedenih ekipa . Od samog početka utakmice vidljiva je bila dominacija naših djevojčica i već na poluvrijeme otišlo se s rezultatom od 44:11 u našu korist. Drugo poluvrijeme praktički se igralo s drugom postavom koja je također dobro iskoristila dobivenu minutažu da bi konačan rezultat bio 51 koš razlike za ekipu ŽKK Gospića. U drugoj utakmici odigralo se zaostalo zadnje kolo kadetske lige. I u ovoj utakmici krajnji rezultat pokazuje dominaciju naše ekipe međutim prvo poluvrijeme a pogotovo prva četvrtina nije odavala takav tijek utakmice. Naše djevojčice ušle su loše u utakmicu i u prvoj četvrtini gubile 17:12 da bi ipak drugu četvrtinu napravile preokret s rezultatom od 19:5 te otišle na odmor s deset poena prednosti! Drugo poluvrijeme bilo je puno bolje i završilo s 25 koševa razlike za ekipu ŽKK Gospića. Ovim rezultatom ostvareno je 3.mjesto u navedenoj ligi. Iduće kolo mlađih kadetkinja igra se već u sljedeću subotu protiv ŽKK Rovinj u 15 sati  te ovim putem pozivamo gledatelje uz naravno pridržavanje epidemioloških mjera.