Sjajne mlađe kadetkinje ŽKK Gospića pobijedila Krk s 88 koševa razlike!!!

Objavljeno: 17/02/2020

GOSPIĆ- U sklopu 3.kola mlađih kadetkinja u košarci Gospićanke su s čak 116:28 pobijedile ekipu Krka. Početak utakmice nije najavljivao tako uvjerljivu pobjedu. Prvu četvrtinu naše su košarkašice dobile s +5, na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 42:16, drugo poluvrijeme značilo je samo značajan porast razlike. Treba istaknuti Niku Maras s 31 košem , 7 ukradenih lopti i 7 skokova, Miu Milković s 12 koševa, 6 ukradenih lopti i dvije asistencije, Karlu Milković s 25 koševa, Anu Vrban s 14 koševa i 6 skokova. Sljedeća utakmica igra se u subotu, 22.veljače u podne protiv vrlo jake ekipe FSV iz Rijeke. “To je ujedno i prva domaćinska utakmica mlađih kadetkinja u ovoj godini i nadamo se podršci s tribina“- poručuju iz kluba.