Gosti iz Dramlja prejaki za Gospić

Objavljeno: 23/10/2016

GOSPIĆ- U susretu trećeg kola druge hrvatske rukometne lige-zapad, rukometaši Gospića doživjeli su prvi ovosezonski poraz. U sportskoj dvorani u Gospiću bolji od naših rukometaša bili su rukometaši Mornara iz Dramlja rezultatom 35:28. Iako su gosti bolje otvorili susret,  gospićani ih brzo sustižu i pred kraj prvog poluvremena vode sa dva razlike. Ipak na odmor se odlazi neriješenim rezultatom 17:17. I u nastavku se igra gol za gol, no gosti su se kod 22:22 odlijepili i na kraju ostvarili relativno uvjerljivu pobjedu.  U porazu Gospića najučinkovitiji je bio Ivan Jelić sa 7 golova. Gospić je sada s omjerom 2:1 na 4.mjestu na ljestvici. Četvrto kolo donosi gostovanje u Rijeci kod Pećina, u subotu 29.listopada. Pećine su među tri vodeće ekipe na vrhu ljestvice s omjerom 3:0.