Prikidači-Denaro u finalu Zimskog malonogometnog turnira

Objavljeno: 20/01/2017

GOSPIĆ- U finalu Zimskog malonogometnog turnira Gospić igrati će zagrebački Prikidači i Denaro iz Bihaća. Poznato je to nakon dvije odlične polufinalne utakmice. Najprije su gosti iz susjedne Bosne i Hercegovine sa uvjerljivih 4:0 pobijedili domaću ekipu CB PEKARNA FM. Dva gola postigao je Ismar Dedić po jednom su se u listu strijelaca upisali Alen Ibrišimović i Emir Muminović. U drugom polufinalu,  zagrebačka ekipa Prikidači koju je okupio gospićki zaljubljenik u mali nogomet Mauricio Pil s 3:1 pobijedila je MNK TIN iz Zadra. Zadrani su Prikidače šokirali već u prvoj minuti pogotkom Romea Čerine. Uporni Prikidači izjednačili su pogotkom Marka Šikića. S neriješenih 1:1 otišlo se na poluvrijeme. Otpor zadrana u 37.minuti slomio je Dominik Zeko, da bi u posljednjim trenucima susreta konačnih 3:1 postigao Josip Jurić. U subotu 21.prosinca od 18 sati za treće mjesto igrati će CB PEKARNA FM- MNK TIN iz Zadra, veliko finale ovogodišnjeg odličnog turnira igra se u 20 sati. Ponovimo u njemu će se sastati PRIKIDAČI-DENARO. Između ta dva susreta finale turnira igrača do 15 godina starosti od 19 sati odigrati će Team Silber-Hotel Lika. Polufinalni susreti seniorskog turnira odigrani su u odlično popunjenoj sportskoj dvorani što je dokaz da gospićkoj publici nedostaje sportskih susreta na visokoj razini.