Lika-express nastavlja rad uz novog nakladnika
Objavljeno: 01/03/2026Portal Lika-express od danas djeluje u okviru nove izdavačke strukture, nakon što je nakladništvo preuzela tvrtka LIKE VISION d.o.o.
Za čitatelje se pritom ne mijenja ono najvažnije – Lika-express nastavlja objavljivati vijesti pod istim imenom, s istim ciljem i uređivačkim pristupom: pravodobno i odgovorno informirati javnost o događajima u Ličko-senjskoj županiji.
Nova organizacijska podrška usmjerena je na jačanje redakcijskih kapaciteta, stabilnost poslovanja i daljnji razvoj sadržaja. Plan je postupno unaprijediti produkcijske uvjete i dodatno osnažiti prisutnost na terenu.
Osnivač i direktor LIKE VISION d.o.o., Stjepan Dragaš, istaknuo je:
“Lika-express ima svoju publiku i prepoznatljiv novinarski rukopis. Naša je namjera taj kontinuitet sačuvati i dodatno razvijati. Osobno mi je posebno drago što dosadašnji novinar portala Lika-express, Milan Tomašević, ostaje dio ove priče kao naš vanjski suradnik. Dugogodišnji je novinar s velikim iskustvom i njegovi su tekstovi obilježili jedan dio lokalne medijske scene. Njegovo znanje i iskustvo bit će vrijedni i za daljnji rad portala i za mlađe članove naše redakcije.
Lika-express nastavlja raditi kao zaseban medij, uz dodatnu organizacijsku stabilnost i dugoročnu perspektivu razvoja.









