BRAVO: seniori Rukometnog kluba Gospić upisali važnu pobjedu protiv Kozale

Objavljeno: 06/03/2022

GOSPIĆ- U susretu 14.kola prve hrvatske rukometne lige, skupina jug rukometaši Gospića upisali su važnu pobjedu protiv riječke Kozale 36:33. Bila je to vrlo izjednačena utakmica u kojoj su se momčadi izmjenjivale u vodstvu. Najveću prednost od tri gola gosti su imali u 15.minuti, domaćini ih sustižu u 22.minuti kada prelaze u vodstvo koje, uz nekoliko izjednačenja, nisu ispuštali do kraja susreta. Kod Gospića je Kristijan Cvjetković bio najučinkovitiji s 12 golova, Markić je dodao šest golova, a Dželalija pet. Gospić je nakon ovog susreta i dalje na 10.mjestu, sada imaju osam bodova. U sljedećem 15.kolu Gospić 12. ožujka gostuje kod jake ekipe BM 07, rukometaša akademije naših proslavljenih rukometaša Balića i Metličića. Radi se o ekipi koja je trenutno na trećem mjestu ligaške ljestvice sa 20 osvojenih bodova.