U subotu 20. lipnja, 100 ljudi u Gospiću je besplatno pregledalo kožu u sklopu dm-ove inicijative „Zaštiti se… i uživaj na suncu“, čiji cilj je potaknuti što veći broj ljudi na preventivne dermatološke preglede. Ivana Starčević, dr. med. i Marcela Bašić,...