Dječaci 2008.godišta RK Gospić nezaustavljivi, “nastradali” Zamet i Trsat!

Objavljeno: 19/01/2020

GOSPIĆ- Krenuo je proljetni dio lige Primorsko – goranske županije za mlade rukometaše Gospića. Prve dvije utakmice proljetnog dijela prvenstva u sklopu lige Primorsko – goranske županije dječaci 2008. godišta Rukometnog kluba “Gospić” odigrali su u Rijeci u subotu, 18. siječnja 2020. godine. Za protivnike su imali dobro im poznate ekipe Zameta i Trsata, te su se i ovoga puta pokazali kao uvjerljivo bolji protivnik.  Prvu utakmicu protiv Zameta su od početka shvatili ozbiljno (10:0), dok su samo nekoliko minuta nakon te utakmice previše opušteno ušli u onu protiv Trsata, no u drugom poluvremenu su ubacili u brzinu više i posljednjih 15 minuta napravili 7 pogodaka prednosti (10:3). Ekipa je u oba susreta prezentirala igru 7 na 6 koja je funkcionirala gotovo besprijekorno. S ove dvije pobjede su mladi rukometaši Gospića osvojili nova 4 boda te se i dalje kao jedina ekipa sa svim pobjedama nalaze na prvom mjestu ljestvice.

RK ZAMET – RK GOSPIĆ 9:22 (2:10) – Jergović (7), Milković (5), Stilinović (4), Borovac L. (4), Jamičić (2), Marković Ml. (1)

RK TRSAT – RK GOSPIĆ 7:16 (4:6) – Borovac L. (4), Jergović (3), Milković (3), Stilinović (3), Marković Ml. (2), Borovac I. (1)