Gospić slavio protiv Arene

Objavljeno: 27/02/2017

GOSPIĆ- Seniori Rukometnog kluba „Gospić“ su pobijedili  MRK Arena 35:33. Ovom pobjedom  potvrdili su gostujuću pobjedu protiv istog protivnika ostvarenu jesenas i učvrstili se u sredini ljestvice. Pred 250 gledatelja naši su rukometaši cijelu utakmicu bili u prednosti i po 5 pogodaka. Snaga ekipe je bila presudni faktor u ostvarenju ovog rezultata, dok su najefikasniji bili Ivan Jelić s 9, Marin Čović sa 7 i David Stipetić sa 6 pogodaka.Visoka očekivanja postavljena su od samog početka utakmice gdje su se naši dečki odmah odvojili na 3, pa na 5 pogodaka prednosti (4:1, 7:2). Uz vrlo dobar napad, do kraja prvog poluvremena uspijevaju zadržati i koncentraciju u obrani gdje su primili zadovoljavajućih 12 pogodaka (16:12). U drugom poluvremenu su mnogobrojni gledatelji mogli vidjeti  dosta slabije obrane (40 pogodaka), a samim time i zanimljiviju utakmicu. Gosti su se u završnici ipak uspjeli približiti na -2 (32:30), no Marin Čović s 2 i Ivan Jelić s 1 pogotkom „izazivaju“ spontani pljesak publike i potvrđuju novu pobjedu.