Rukometašice Gospića uvjerljive protiv Buzeta

Objavljeno: 10/03/2024

GOSPIĆ- U susretu 10.kola treće rukometne lige za žene, zapad, rukometašice Gospića bile su bolje od Buzeta rezultatom 31:23. Nakon izjednačenog početka susreta Gospićanke se rezultatski odljepljuju u 9.minuti , a na poluvremenu već imaju osam golova razlike. Tu razliku sigurnom igrom zadržale su i do kraja susreta. I u ovoj utakmici najučinkovitija je bila Anja Rukavina s devet golova, Lara Dumičić je zabila sedam golova. Nakon 10 odigranih susreta Gospićanke na četvrtom mjestu imaju 12 bodova, odnosno omjer pobjeda i poraza 6:4. Sljedeći susret naše djevojke igraju 23.ožujka kada gostuju u Puli kod Arene koja je trenutno na petom mjestu na ljestvici s tri boda manje od naših rukometašica, ali i s dvije utakmice manje odigrane.